NAVIGACEAKTUALITY

Nákup knih čtenáři


Vážení čtenáři. Naše knihy můžete zakoupit v knihkupectvích, se kterými spolupracujeme. Snažíme se jejich počet neustále rozšiřovat, ale pokud narazíte na místo, kde naše knihy nejsou, zkuste nás nebo knihkupce oslovit, abychom se dohodli na možné spolupráci. U každého knihkupce si vedeme evidenci, jaké knížky mu byly odeslány, proto se před jeho návštěvou můžete na nás obrátit, abychom Vám sdělili, že Váš knihkupec hledanou knihu má. Kromě jiného si můžete knihu zakoupit přímo v nakladatelství od 10 do 18 hodin v Praze v Hellichově 7 a to s 10% slevou.

Objednávka na dálku v ČR

Jakoukoliv knihu si můžete objednat v našem e-shopu se slevou. Poštovné je od 48 Kč při zaplacení na účet a od 92 Kč při platbě dobírkou. Balné neúčtujeme. Dobírky se snažíme vyřizovat ještě v den objednání, objednávky s platbou na účet vyřizujeme v den připsání peněz na náš účet. Platební karty zatím nepodporujeme.

Objednávka na dálku v zahraničí

Objednávky do zahraničí řešíme individuálně s každým zákazníkem a knihy zasíláme po uhrazení platby předem doporučenou zásilkou. Cena zásilky je cena knihy + poštovné podle ceníku České pošty (viz kalkulátor zásilek České pošty) a nastavením poplatku za bezhotovostní převod OUR ( všechny výlohy hradí plátce).

Ediční katalog

Pro jednodušší orientaci v našich knihách si můžete stáhnout ediční katalog zde.

Dodací lhůta

Pokud je to možné, expedujeme zboží ihned po přijetí objednávky, proto své zboží obdržíte do 1-3 dnů.

Vrácení zboží

Na základě zákona č. 367/2000 Sb. máte právo na odstoupení od kupní smlouvy bez udání důvodu do 14 dnů od převzetí zboží. V takovém případě máte nárok na vracení zaplacené částky za zboží (nikoli za poštovné). Pokud chcete toto své právo uplatnit, doručte zboží osobně nebo poštou na adresu nakladatelství. V případě bezhotovostní platby přiložte prosím i Vaše bankovní spojení, na které Vám má být zaslána zaplacená částka. Pokud bude zjištěno, že kniha byla již použita, bude Vám na Vaše náklady zaslána zpět. Knihy zaslané na dobírku nepřebíráme.

Reklamace

Pokud jste obdrželi jinou knihu, než jste si objednali nebo byla zásilka neúplná nebo má zboží nějaké vady, kontaktujte nás telefonicky na čísle 251 510 840 nebo e-mailem, abychom se dohodli na způsobu vyřízení (výměna zboží, vrácení peněz, sleva).


VYHLEDÁVÁNÍ


VYDANÉ KNIHY