NAVIGACEAKTUALITY

Nákup knih odběrateli


Obecné informace pro odběratele

Knihy je možné objednat telefonicky nebo faxem na čísle 251 510 840, e-mailem nebo po telefonické domluvě osobním odběrem na adrese Hellichova 7, 118 00 Praha 1 a to ve všedních dnech od 10 do 18 hodin. Objednání je též možné přes náš e-shop. Vzhledem k tomu, že u e-shopu nelze dopředu nastavit rabat, je Vám faktura s rabatem zaslána až se zbožím, proto se nemusíte obávat, že dostanete pouze e-shopovou slevu a ne rabat, který Vám běžně nabízíme.

Ediční katalog

Pro jednodušší orientaci v našich knihách si můžete stáhnout ediční katalog zde.

Zboží zasíláme na fakturu, v případě přání zákazníka zasíláme i na složenku nebo dobírku. Balné neúčtujeme. V případě nových odběratelů prosíme o zaslání přesných fakturačních údajů a místa dodání.

Pro knihkupce

Naše knihy nejsou v žádné distribuci a je možné je zakoupit pouze od nás. Knihkupcům poskytujeme běžný knihkupecký rabat a u objednávek nad 3500 Kč neúčtujeme poštovné. Po vzájemné dohodě můžeme zaslat knihy i do komisního prodeje. Pro ověření solventnosti zákazníka posíláme první objednávku na fakturu. Další knihy do komise zasíláme po včasném zaplacení první faktury.

Pro školy

Školy mají na všechny naše knihy slevu 20 %. Nad objednanou částku 3500 Kč neúčtujeme poštovné.

Pro muzea

Muzeím dáváme 20% slevu na všechny naše knihy a nad objednanou částku 3500 Kč neúčtujeme poštovné.

Ostatní odběratelé

V případě, že budete mít zboží pro další prodej nebo hodláte odebrat větší množství našich knih, bude případná sleva dohodnuta po vzájemné domluvě.

Reklamace

Pokud jste obdrželi jinou knihu, než jste si objednali nebo byla zásilka neúplná nebo má zboží nějaké vady, kontaktujte nás telefonicky na čísle 251 510 840 nebo e-mailem, abychom se dohodli na způsobu vyřízení (výměna zboží, vrácení peněz, sleva).


VYHLEDÁVÁNÍ


VYDANÉ KNIHY