Natálie Bakalářová: Anglická gramatika

Stručnost, jednoduchost, přehlednost a opakovací cvičení. Takto stručně by se dala popsat tato učebnice angličtiny. Její největší předností je srozumitelný výklad gramatiky zkušeným lektorem, který ví, jak českým studentům co nejlépe daný jev vysvětlit.

Mnoho škol dnes používá ryze anglické učebnice, s nimiž mají studenti leckdy potíže a bez cizí pomoci gramatický jev nepochopí. Naše učebnice přišla s originálním výkladem, který spočívá v bilinguální formě výkladu. Na jedné stránce je tedy verze česká a naproti ní to samé v angličtině. Touto formou je poté gramatika procvičována v mnoha větách zaměřující se např. na překlady a transformace vět.

Kniha je vhodná pro mírně pokročilé až pokročilé. Připraví vás ke zkouškám na vysoké školy, na maturitní zkoušku, státní jazykovou zkoušku nebo na FCE a CAE. Obsahuje 1400 vět v opakovacích cvičeních a 2000 vět ve 40 testech, složených z typického obsahu závěrečných zkoušek na jazykových školách (sama autorka se podílela na tvorbě otázek pro státní jazykové zkoušky)

Podívat se můžete také na ukázky.

Školy, které si objednají jakoukoliv knihu z naší produkce, dostávají automaticky 20% slevu a při nákupu učebnice pro celou třídu (nad 20 ks) neplatí žádné poštovné. Abyste si o učebnicích udělali lepší obrázek, můžete si o nich přečíst v širších anotacích a stáhnout si pro lepší přehled ukázky z těchto knih.

ISBN 80-86078-63-9, brož., 168x230 mm, 296 s., cena 328 Kč